Задать город Николаев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Рок-Слава Украины в Николаеве

Рок-Слава Украины

Николаев, 17 сентября 2016 г, 12:00
Пляж Стрелка Пляж Стрелка
Николаев
+380445905555
Продажа закрыта
Рок – Гурти: АМПЛІТУДА, СВІТ, BAD DREAM, GREEN SHOES, ETERNAL DECLINE, ИНДИГО, CAPETOWN, ХОТЬ БИ ШО,PARLEEVOZ, APPLESIN, DREAM TEAM, НИКА РАССВЕТНАЯ,ІЛЬЯ ПШЕНИЦИН. Хедлайнери: ПРОТИ ТЕЧІЇ, МОНОЛІТ. Опис фестивалю: Благодійний фестиваль буде проходити на свіжому повітрі на березі річки. Цікава програма не дасть гостям сумувати. Кожен бажаючий потрапити на фестиваль зможе прийняти участь у більшості розважальних програм. Для гостей буде відкрита Брячина де можна добре перекусити. Також гості мають можливість купити собі щось з сувенірної продукції. На відвідувачів чекають козацькі розваги, виступи відомих гуртів рок-музики. Запрошуємо всіх на наш фестиваль. Такого в Миколаєві ще не було. Приходьте і побачите все власними очима. Фестиваль є благодійним тож за зібрані кошти ми придбаємо необхідні речі для добровольців на передовій.Заказать и купить билеты на Рок-Слава Украины можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Рок-Слава Украины в Николаеве состоится 17 сентября 2016 г, 12:00, Пляж Стрелка.

Рок – Гурти: АМПЛІТУДА, СВІТ, BAD DREAM, GREEN SHOES, ETERNAL DECLINE, ИНДИГО, CAPETOWN, ХОТЬ БИ ШО,PARLEEVOZ, APPLESIN, DREAM TEAM, НИКА РАССВЕТНАЯ,ІЛЬЯ ПШЕНИЦИН.

Хедлайнери: ПРОТИ ТЕЧІЇ, МОНОЛІТ.

Опис фестивалю:

Благодійний фестиваль буде проходити на свіжому повітрі на березі річки.

Цікава програма не дасть гостям сумувати. Кожен бажаючий потрапити на фестиваль зможе прийняти участь у більшості розважальних програм. Для гостей буде відкрита Брячина де можна добре перекусити.

Також гості мають можливість купити собі щось з сувенірної продукції. На відвідувачів чекають козацькі розваги, виступи відомих гуртів рок-музики. Запрошуємо всіх на наш фестиваль.

Такого в Миколаєві ще не було. Приходьте і побачите все власними очима.

Фестиваль є благодійним тож за зібрані кошти ми придбаємо необхідні речі для добровольців на передовій.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber