Задать город Николаев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Приключения космических пришельцев в Николаеве

Приключения космических пришельцев

Николаев, 25 февраля 2017 г, 17:00
Концерт-холл «Юность» Концерт-холл «Юность»
Пр. Октябрьский, 39а
Николаев
+380445905555
Продажа закрыта
Ми використовуємо новітні технології, світлодіодне обладнання, сучасне світло та звук. Застосовуємо сучасні лазерні технології. Демонстрація лазерних мультиків онлайн. Наші вистави подивилося вже понад мільйон глядачів. В програмі ви побачите дресованих інопланетних песиків Альтрона та Блискавку, багаторізноманітних циркових номерів, неймовірні космічні прибульці Жожо і Коко, смішні клоуни, фокуси та інтерактивні ігри. Ще ми здивуємо неймовірно цікавим номером з використанням піксельних пой, великих мильних бульбашок та ще дуже багато цікавого. Чисто український продукт, без ГМО. Увага! Діти до п'яти років безкоштовно без надання місця (на руках у батьків).

Заказать и купить билеты на Приключения космических пришельцев можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Приключения космических пришельцев в Николаеве состоится 25 февраля 2017 г, 17:00, Концерт-холл «Юность».

Ми використовуємо новітні технології, світлодіодне обладнання, сучасне світло та звук. Застосовуємо сучасні лазерні технології. Демонстрація лазерних мультиків онлайн. Наші вистави подивилося вже понад мільйон глядачів. В програмі ви побачите дресованих інопланетних песиків Альтрона та Блискавку, багаторізноманітних циркових номерів, неймовірні космічні прибульці Жожо і Коко, смішні клоуни, фокуси та інтерактивні ігри. Ще ми здивуємо неймовірно цікавим номером з використанням піксельних пой, великих мильних бульбашок та ще дуже багато цікавого.

Чисто український продукт, без ГМО.

Увага! Діти до п'яти років безкоштовно без надання місця (на руках у батьків).

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber